Naše služby
Koně a práce s nimi
Zdraví a relax
Přeprava koní

Nabízíme přepravu koní, nakládání problémových koní, výuku "chození do přívěsu", expresní přepravu na kliniku nebo připouštění.


více info

Solná jeskyně pro koně

Solná terapie má velice blahodárný vliv nejen na dýchací ústrojí, nechte svého koně zase volně nadechnout, vykašlat usazené hleny a ozdravit stav kůže.


více info

Koně pro film

Potřebujete koně pro Váš projekt, film, reklamu, propagační focení? Měl by se vzpínat, lehat si, sedět u stolu, vozit herce, modelku nebo jen klidně stát? K dispozici máme zkušené koně různých barev a velikostí.


více info

Hirudoterapie

Léčba pomocí pijavek lékařských, pro koně i pro lidi. Pijavice mají až 150 bioaktivních látek, které pomáhají k posílení imunitního systému, jako podpora klasické léčby nebo když už ani klasická léčba nepomáhá.


více info

Kurzy a semináře

Během roku pořádáme mnoho různých kurzů ať už se jedná o výcvik pozitivním posilováním, jízdní luskostřelbu, dámské ježdění, working equitation nebo kurzy focení.


více info

Solarium s MITO LIGHT®

Buněčné baterie označuje biologie jako mitochondrie. Nabíjí se díky červenému a blízkému infračervenému světlu ze slunce. Stejné spektrum vyzařují i žárovky MITO LIGHT®.


více info

Výcvik koní

Nabízíme výcvik koní, obsedání, nakládání do přívěsu, práce s problémovými koňmi, vzruchy a bubáci, workingové překážky a mnoho dalšího.


více info

Animoterapie

Animoterapie je záměrná terapeutická práce za pomoci zvířat, základem je řízený kontakt klienta se zvířetem za účelem zlepšení stavu, ať se jedná o stav psychický nebo fyzický.


více info

Připouštění

Naši plemenní hřebci original knabstrupper Frederik a Nikolas de Bohemia nabízejí své služby pro Vaše klisny. Připouštění probíhá formou inseminace.


více info

Fotoatelier pro koně

Chcete portrét Vašeho koně nebo Vás obou? Nabízíme focení koní, psů, koček, dětí, těhulek nebo celých rodin.


více info

Svatba na koni

Chcete aby byl Váš svatební den opravdu nezapomenutelný? Toužíte dojet k oltáři v sedle krásného bělouše nebo vraníka? Rádi Vám vaše sny splníme.


více info

Procházka nebo káva s lamou

Fascinují Vás lamy? Naši lamáci už se na Vás těší, můžete je nakrmit a vyfotit se s nimi u kávy nebo se vydat na procházku do okolních lesů.


více info

Výcvik jezdců

Nemáme jezdeckou školu, ani provozní koně klienti se učí na našich filmových koních, nevezmeme Vás jen na jednu lekci, pouze na ucelený blok minimále 10ti kvalitních jezdeckých hodin.


více info

Vyjížďky a výlety

Poznejte s námi krásy Posázaví z koňského hřbetu. Můžete si vybrat z několika variant naší nabídky a ani to, že jste na koni v životě neseděli, není žádnou překážkou.


více info


Johana Spáčilová Pozov 11, Postupice 257 01, Reg. č. hospodářství: 21107944
© 2024 Black riders ranch