O nás
Jsme malý rodinný ranč v malebné krajině středočeského Posázaví.

Najdete u nás krásnou přírodu, čerstvý vzduch a hlavně klid (a nejen pro to, že tady není moc signál :-D). Zabýváme se zdravím koní, relaxací lidí a vzděláváním obou.  Chováme knabstrupské koně,  ouessantské ovečky a milujeme lamy :-)

Všichni naši koně jsou celoročně v   režimu 24/7. V tuto chvíli máme v provozu 5 ha pastvin. Protože byla většina původních objektů v dost dezolátním stavu, takže stále něco rekonstruujeme a budujeme. 

V areálu naleznete pískovou jízdárnu 20 x 30 metrů, solnou jeskyni pro koně, solarium s MITO žárovkami, pro jezdce kvalitní zázemí v podobě samostatného domku s klubovnou, kuchyňkou, koupelnou, záchodem a možností přespání. Krásné vyjížďky po okolí a fajn partu lidí, kteří při práci s koňmi smýšlí podobně jako my.

Na ranči pořádáme po celý rok různé semináře a výukové programy. Trénink koní a lidí zajišťuje Johana Spáčilová (instruktor jezdectví), na drezurní nebo workingové tréninky k nám dojíždí Tereza Slabá, pořádáme semináře s Frantou Šustou, během roku si u nás můžete vyzkoušet lukostřelbu na horsback archery workshopech, překážky pro working equitation, jízdu v dámském sedle, výlety na koních a mnoho dalšího.

Nemáme žádné provozáky, všichni koně jsou naši parťáci při natáčeních a show. Aktivně se účastníme závodů ve working equitation i pro to je občas náročné domluvit si u nás nějakou aktivitu na víkend..

Věnujeme se také hirudoterapii a to jak pro koně, tak i pro lidi.Od roku 2004 pro Vás pořádáme kurzy a semináře

Solná jeskyně, hirudoterapie nebo solarium pro koně

Obsedání a výcvik koní a jezdců

Animoterapie s minihorsem a lamou

30 let zkušeností

Reference

Johana Spáčilová Pozov 11, Postupice 257 01, Reg. č. hospodářství: 21107944
© 2024 Black riders ranch